skip to Main Content
Stichting Trekker Evenementen Ameland

Hier vindt u alle sponsoren die de trekkertrek 2014 mogelijk maken:

Denkt u aan onze sponsoren: zij denken aan ons !

——————————————————————————————-

Cadeaushop snuusterij – Hollum – www.snuusterij.nl

Ridder en de Vries transporten – Hollum – www.rdv.nl

Installatiebedrijf Faber-Wijnberg – Hollum – www.faber-wijnberg.nl

Coop Douwe Bakker – Hollum – www.coopbakker.nl

Parc Koudenburg – Hollum – www.koudenburg.nl

Installatiebedrijf Bunicich – Hollum – www.Bunicich.nl

Welkoop – Hollum – www.boerenbond-welkoop.nl

Theo Faber – Hollum – www.theofaber-ameland.nl

Robbentochten – Hollum – www.robbentochten.com

Gromkes – Hollum – www.hollumergromkes.nl

Aldok tweewielers – Hollum – www.aldoktweewielers.nl

Bakkerij de Boer – Hollum – www.bakkerijpjdeboer.nl

Rondvluchten – Ballum – www.ameland-rondvluchten.nl

Makelaardij Koudijs – Ballum – www.koudijs-ameland.nl

Eetcafe de boerderij – Ballum – www.eetcafedeboerderij.nl

Loonbedrijf Nagtegaal – Ballum – www.nagtegaalameland.nl

Plaza ’t kruuspunt – Ballum – www.plazatkruuspunt.nl

Strandexpress – Ballum – www.strandexpress.nl

Bouwbedrijf Kooiker – Ballum – www.bouwbedrijfkooiker.nl

Spar Manje – Ballum – www.supermarktmanje.nl

Hotel Nobel – Ballum – www.hotelnobel.nl

Camping Roosdunen – Ballum – www.roosdunen.nl 

De Amelander – Ballum – www.deamelander.nl 

Nobel Rijwielenverhuur – Hollum / Ballum / Nes – www.fietsverhuur.nu 

Administratie kantoor Nijenhuis – Nes – www.administratiekantoor-nijenhuis.nl

Handelsonderneming Beekema – Nes – www.beekema-ameland.nl

Univé – Nes – www.unive.nl

Arriva – Nes – www.arriva.nl

Dierenarts Schols – Nes

Jumbo supermarkt – Nes – www.jumbo.nl

Het zwanewater – Nes – www.hetzwanewater.com

Vleeshouwerij Johan de Jong – Nes –  www.vleeshouwerij-johandejong.nl

Autobedrijf Metz -Nes – www.autobedrijfmetz.nl

Rebam – Nes – www.rebam.nl

Nescafe – Nes – www.nescafe.nl

Polyenbouw – Nes – www.polyenbouw.nl

Bakkerij de Jong – Nes – www.echtebakkerdejong.nl

Rabobank – Nes – www.rabobank.nl

Spar – Nes – www.spar-nesameland.nl

Hellema Notarissen – Nes – www.hellemanotarissen.nl

Amusementshal Kooistra – Nes – www.kooistraamusemantshal.nl 

Schildersbedrijf Appelman – Nes – www.schildersbedrijfappelman.nl

Installatiebedrijf R.Oud – Nes – www.installatiebedrijfoud.nl

Wagenborg passagiersdiensten – Nes – www.wpd.nl

Bouwbedrijf Oud – Buren – www.bouwbedrijfoud.nl

Slagerij Dennis Ytsma – Buren – www.dennisytsma.uw-slager.nl

NAM – Assen – www.nam.nl

Oosterhof-Holman – Grijpskerk – www.oosterhof-holman.nl

Raadsma – Dokkum, Heerenveen, Leeuwarden, Groningen – www.raadsma.nl

DEM – Rinsumageest, Leeuwarden – www.dem.nl

Broekens – Stiens – www.broekens.nl 

Loonbedrijf Wierda – Lutjgast – Link

 

Close search

Winkelmand

Back To Top